cancel No 13. līdz 19. augustam birojs ir slēgts sakarā ar inventarizāciju

Rīgas Logi - Plastikāta (PVC), koka un alumīnija logi - ražošana un uzstādīšana

PVC logi un durvis

Tas ir optimāls risinājums standarta sērijveida dzīvokļiem un privātmājām. PVC durvis un logi dominē tirgū, pateicoties drošai konstrukcijai.

Alumīnija logi un durvis

Alumīnija durvis, logi un fasādes ir visai izturīgas un uzticamas. Tas ir labākais risinājums sabiedriskajām un ražošanas būvēm.

Koka logi

Koka durvis un logi piešķir mājai siltumu un mājīgumu. Koks – dabīgākais un ekoloģiski tīrs materiāls, kuram nav aizvietojuma!

Metāla durvis

Metāla durvis uzskata par visdrošākajām dzīvoklim vai mājai. Ir iespēja izgatavot durvis pēc pasūtījuma, izmantojot slēdzenes un rezerves daļas, kas aizsargā no zādzībām.

Jaunumi

Lieli logi privātmājai- silts ziemā, patīkams vasarā

Lieli logi privātmājai ne vienmēr nozīmē, ka būs pārāk karsts vasarā vai auksts ziemā. Šodien logu ražošanas tehnoloģija ir uzlabota un logi tiek ražoti no kvalitatīvāka stikla paketēm, ...

Sīkāk....

Kāpēc mājā “raud” logi?

Līdz ar āra temperatūras pazemināšanos tiek uzsākta apkures sezona, iekštelpās kļūst patīkami silts, taču nereti ar to arī sākas citas problēmas, pastiprināta logu svīšana. Kas ta...

Sīkāk....

Ražots latvijā

Ražots latvijā
+371 282 282 80
rigaslogi@rigaslogi.lv
Sergejs Masaļskis 22.04.2020

Šobrīd logu un durvju ražotāju Latvijas tirgū nav mazs. Mēs izvēlējāmies uzņēmumu Rīgas Logi un absolūti nenožēlojam. Visas vēlmes un prasības tika izpildītas. Gan produkta, gan darba kvalitāte ļoti apmierināja. Tika ievēroti termiņi. Esam ļoti pateicīgi par attieksmi pret darbu un mums kā klientiem, par īpašu pieeju. Vēlam turpināt augt un attīstīties! Paldies!

Alīna Žuravļova 30.01.2020

Заказали окна для дома у данной компании и не пожалели! Приятно когда услуга оказана профессионалами, а не "горе-любителями". Приехали, всё замерили, прислали ценовое предложение (которое оказалось на порядок более привлекательным чем в других компаниях - не польша, а немецкие супер навороченные окна!!!), заказали и установили. Всё чётко, быстро, профессионально! Очень странно читать о негативном опыте в работе с данной компанией ( видимо стечение обстоятельств) - в нашем случае всё идеально. Отдельное спасибо руководителю компании- Алексею! Мы получили ответы на все интересующие нас вопросы и получили реально дельные рекомендации в ходе строительства (к сожалению строители даже не заморачивались насчёт многих немаловажных нюансах). Окна на любой вкус и цвет ( всё зависит от возможностей) - мы выбрали светло-серую раму - смотрится просто нереально!!! А практически вечная алюминиевая дверь на террасу это отдельная песня! Безусловно рекомендую!!

Aleks Kanash 27.08.2019

RĪGAS LOGI nodrošina dažāda izmēra logus dažādām mājām Logu iespējams konstruēt ar dažādu formu un dažādu veidu atvēršanu. No maza neaizstiklota cauruma alā logs ir izaudzis līdz visas ēkas izmēriem. Mūsdienās ir iespējama jebkura loga forma, tomēr joprojām visaktuālākā un pieprasītākā ir taisnstūris.

Aleksandra 10.06.2019

Работы были сделаны в срок и качественно. Очень профессиональные установщики и отделочник. Эта фирма работает уже давно, по-моему 15 лет. Цена может быть и несколько выше, чем у других подобных компаний, но за качество надо платить. Другая компания, у которой я хотела сделать заказ окон, хотя и имела более низкую цену, но не смогла предоставить референцию хотя бы одного клиента, который мог бы дать положительный отзыв.

Василина Красанова 29.12.2018

У нас офис на территории завода. Периодически бывает очень шумно из-за работы некоторых станков. Но когда поставили нам окна, сразу почувствовали, как стало тихо в офисе. За это отдельное спасибо! Также понравилось, что в помещениях не продувает. Мастера сделали очень хорошо. Особенно понравилось, что очень хорошо справились со сменой окна в уже отремонтированном помещении. За это отдельный респект. Ребята молодцы! Рекомендую.

messenger