error_outline Pasūtījumu izpildes laiks ir 6 - 8 nedēļas
Saņemt īpašu cenu

Rīgas Logi - Plastikāta (PVC), koka un alumīnija logi - ražošana un uzstādīšana

PVC logi un durvis

Tas ir optimāls risinājums standarta sērijveida dzīvokļiem un privātmājām. PVC durvis un logi dominē tirgū, pateicoties drošai konstrukcijai.

Alumīnija logi un durvis

Alumīnija durvis, logi un fasādes ir visai izturīgas un uzticamas. Tas ir labākais risinājums sabiedriskajām un ražošanas būvēm.

Koka logi

Koka durvis un logi piešķir mājai siltumu un mājīgumu. Koks – dabīgākais un ekoloģiski tīrs materiāls, kuram nav aizvietojuma!

Metāla durvis

Metāla durvis uzskata par visdrošākajām dzīvoklim vai mājai. Ir iespēja izgatavot durvis pēc pasūtījuma, izmantojot slēdzenes un rezerves daļas, kas aizsargā no zādzībām.

Jaunumi

Logu maiņa pirms ziemas

Sagatavo māju ziemai. Pēc drēgnā rudens nāk aukstā ziema, to mēs Latvijā zinām. Vēl vari paspēt nomainīt logus- oktobris un novembris ir laiks, kad vari bez raizēm vēl nomainīt logus. Izvēlētos jaunos...

Sīkāk....

Cik izmaksās man logu maiņa?

Cik izmaksās man logu maiņa? Nereti tas ir pirmais jautājums, ko uzdod, bet retāk uzdod- kāda man būs ekonomija uz apkuri.  Pavisam drīz apkures sezona, vēl var paspēt nomainīt logus. Lai precizē...

Sīkāk....

Ražots latvijā

Ražots latvijā
+371 282 282 80
rigaslogi@rigaslogi.lv
Karīna Švarcbaha 01.09.2021

Paldies Rīgas logiem par kvalitatīvo darbu. Esmu apmierināta gan ar logiem, gan meistara darbu, kurš kvalitatīvi veica nepieciešamos apdares darbus! Cena atbilst kvalitātei.

Sergey 29.08.2021

Очень довольны окнами! Изготовили и установили быстро и качественно! Советовал и буду советовать всем этих ребят!!!

Julija Gladiško 20.07.2021

Excellent service, professional approach, real deadlines! Thanks to the girls in the office, the window sizer Alexey, the team of installers Aivar, Arthur and ... another strong man (unfortunately I didn't hear the name)!

Genadijs Haritonovs 26.01.2021

Excellent service, professional approach and adequate price in the city. Many thanks to the manager of the company who professionally approached the issue of our order and helped to determine the appropriate option for windows and doors for our private house. We are grateful to Rīgas Logi that they did not allow us to make a huge mistake and order windows in Poland, as many do, having lived for one year in a house - we really understand how high-quality windows produced in Latvia are and differ from those that we have seen from our friends and acquaintances from Poland ... Thank you very much again. The next order is uniquely yours and nowhere else.

messenger