error_outline No 1. septembra pasūtījuma izpildes laiks ir no 4 - 6 nedēļām
Saņemt īpašu cenu

Rīgas Logi - Plastikāta (PVC), koka un alumīnija logi - ražošana un uzstādīšana

PVC logi un durvis

Tas ir optimāls risinājums standarta sērijveida dzīvokļiem un privātmājām. PVC durvis un logi dominē tirgū, pateicoties drošai konstrukcijai.

Alumīnija logi un durvis

Alumīnija durvis, logi un fasādes ir visai izturīgas un uzticamas. Tas ir labākais risinājums sabiedriskajām un ražošanas būvēm.

Koka logi

Koka durvis un logi piešķir mājai siltumu un mājīgumu. Koks – dabīgākais un ekoloģiski tīrs materiāls, kuram nav aizvietojuma!

Metāla durvis

Metāla durvis uzskata par visdrošākajām dzīvoklim vai mājai. Ir iespēja izgatavot durvis pēc pasūtījuma, izmantojot slēdzenes un rezerves daļas, kas aizsargā no zādzībām.

Jaunumi

Logu maiņa pirms ziemas

Sagatavo māju ziemai. Pēc drēgnā rudens nāk aukstā ziema, to mēs Latvijā zinām. Vēl vari paspēt nomainīt logus- oktobris un novembris ir laiks, kad vari bez raizēm vēl nomainīt logus. Izvēlētos jaunos...

Sīkāk....

Cik izmaksās man logu maiņa?

Cik izmaksās man logu maiņa? Nereti tas ir pirmais jautājums, ko uzdod, bet retāk uzdod- kāda man būs ekonomija uz apkuri.  Pavisam drīz apkures sezona, vēl var paspēt nomainīt logus. Lai precizē...

Sīkāk....

Ražots latvijā

Ražots latvijā
+371 282 282 80
rigaslogi@rigaslogi.lv
Stepans Gluško 26.10.2020

Paldies! Rīgas Logiem par profesionāli un kvalitatīvi padarīto darbu.Paldies montāžas profesionāļiem, darbs izdarīts īsā laika posmā un galvenais ar kvalitāti.Iesaku

Aleksandrs Afonics 18.08.2020

Ideal company for ordering windows. Own production of windows. Delivery and installation. The quality is very good.

Sergejs Masaļskis 22.04.2020

At present, the manufacturer of windows and doors in the Latvian market is not small. We chose the company Rīgas Logi and we have absolutely no regrets. All wishes and requirements were met. The quality of both the product and the work was very satisfactory. Deadlines were met. We are very grateful for the attitude towards work and for us as clients, for a special approach. We want to continue to grow and develop! Thanks!

Alīna Žuravļova 30.01.2020

We ordered windows for the house from this company and did not regret it! It’s nice when the service is provided by professionals, and not by “grief-lovers”. We arrived, measured everything, sent a price offer (which turned out to be an order of magnitude more attractive than in other companies - not Poland, but German super tiled windows !!!), ordered and installed. Everything is clear, fast, professional! It is very strange to read about negative experience in working with this company (apparently a combination of circumstances) - in our case, everything is perfect. Special thanks to the head of the company, Alexey! We got answers to all our questions and received really practical recommendations during the construction process (unfortunately, the builders didn’t even bother about many important nuances). Windows for every taste and color (it all depends on the possibilities) - we chose a light gray frame - it looks simply unreal !!! And the almost eternal aluminum door to the terrace is a separate song! Would definitely recommend !!

Emils Petersons 21.01.2020

Window quality and result super, everything fits and I'm satisfied, but the service could have been better. Difficult to communicate and wait long for the window. But if the window is not urgently needed, I recommend.

messenger