error_outline Pasūtījumu izpildes laiks ir 6 - 8 nedēļas
Saņemt īpašu cenu

Rīgas Logi - Plastikāta (PVC), koka un alumīnija logi - ražošana un uzstādīšana

PVC logi un durvis

Tas ir optimāls risinājums standarta sērijveida dzīvokļiem un privātmājām. PVC durvis un logi dominē tirgū, pateicoties drošai konstrukcijai.

Alumīnija logi un durvis

Alumīnija durvis, logi un fasādes ir visai izturīgas un uzticamas. Tas ir labākais risinājums sabiedriskajām un ražošanas būvēm.

Koka logi

Koka durvis un logi piešķir mājai siltumu un mājīgumu. Koks – dabīgākais un ekoloģiski tīrs materiāls, kuram nav aizvietojuma!

Metāla durvis

Metāla durvis uzskata par visdrošākajām dzīvoklim vai mājai. Ir iespēja izgatavot durvis pēc pasūtījuma, izmantojot slēdzenes un rezerves daļas, kas aizsargā no zādzībām.

Jaunumi

Logu maiņa pirms ziemas

Sagatavo māju ziemai. Pēc drēgnā rudens nāk aukstā ziema, to mēs Latvijā zinām. Vēl vari paspēt nomainīt logus- oktobris un novembris ir laiks, kad vari bez raizēm vēl nomainīt logus. Izvēlētos jaunos...

Sīkāk....

Cik izmaksās man logu maiņa?

Cik izmaksās man logu maiņa? Nereti tas ir pirmais jautājums, ko uzdod, bet retāk uzdod- kāda man būs ekonomija uz apkuri.  Pavisam drīz apkures sezona, vēl var paspēt nomainīt logus. Lai precizē...

Sīkāk....

Ražots latvijā

Ražots latvijā
+371 282 282 80
rigaslogi@rigaslogi.lv
Arturs Garancis 28.09.2021

Used to glaze a balcony in the 603 series. The work is high quality. Masters responsive! Thanks to Riga Windows for the work!

aiwux83 24.09.2021

Paldies Rīgas Logiem par labi padarītu darbu. Meistari ļoti labi un rūpīgi. Mūsu privātmājai bija diezgan problemātiski demontēt vecos logu, bet neskatoties uz to, meistari akurāti, bez lieliem postījumiem paveica darbu. Arī pie montāžas ļoti kārtīgi. Patīkami, ka ieradās norunātos laikos, bez liekas kavēšanās. Arī pārējais personāls ļoti atsaucīgs, saprotošs, komunikācija noritēja ļoti labi un izprata mūsu vēlmes. Cenas arī atbilstošas. Tā turpināt!

Ricards Jirgensons 22.09.2021

Hello! I wanted to thank "Rīgas Logi" for the professional and high-quality team work !!! Thank you.

Karīna Švarcbaha 01.09.2021

Thank you to the windows of Riga for the quality work. I am satisfied with both the windows and the work of the master, who performed the necessary finishing work with high quality! The price corresponds to the quality.

messenger